Konkret Firma Doradcza
 

Nazywam się Renata Mączka i jestem właścicielem Firmy Doradczej „Konkret”. Chciałabym zaprezentować moją Firmę i zaprosić Państwa do współpracy.

Wizytówką firmy jest kadra zarządzająca, stąd na początek pozwolę sobie przedstawić swoją osobę. Moja droga zawodowa od ponad dwudziestu lat jest nieustannie związana z tematyką księgową i podatkami. Mam doświadczenie w zakresie prowadzenia rachunkowości przedsiębiorstw o różnych rozmiarach i profilach działalności. Posiadam wyższe wykształcenie ekonomiczne w zakresie „Rachunkowości i zarządzania finansami”. Moje kwalifikacje zostały potwierdzone zdanym egzaminem w Ministerstwie Finansów, co zaowocowało otrzymaniem certyfikatu nr 44866/2010, uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg.

Najwyższe standardy

Gwarancja bezpieczeństwa i jakości usług

W biznesie bardzo ważny jest wybór solidnych i pewnych partnerów.

Ze swojej strony mogę zapewnić, że usługi świadczone przez moją Firmę spełniają najwyższe standardy. Dzięki współpracy z nami zyskujecie Państwo czas i energię, dzięki czemu możecie skoncentrować się na głównym profilu własnej działalności.

Firma Doradcza Konkret posiada ubezpieczenie OC podmiotów uprawnionych do wykonywania działalności w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, co daje gwarancję bezpieczeństwa jakości świadczonych usług.

Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe