O nas

Szanowni Państwo,

nazywam się Renata Mączka (poprzednie nazwisko Antos)  i jestem właścicielem Firmy Doradczej „Konkret”. Chciałabym zaprezentować moją firmę i zaprosić Państwa do współpracy.
Wizytówką firmy jest kadra zarządzająca, stąd na początek pozwolę sobie przedstawić swoją osobę.
Moja droga zawodowa od dwudziestu lat jest nieustannie związana z tematyką księgową, podatkami i finansami. Mam doświadczenie w zakresie prowadzenia rachunkowości przedsiębiorstw o różnych rozmiarach i profilach działalności. Posiadam wyższe wykształcenie ekonomiczne w zakresie „Rachunkowości i zarządzania finansami”.
Moje kwalifikacje zostały potwierdzone zdanym egzaminem w Ministerstwie Finansów, co zaowocowało otrzymaniem certyfikatu nr 44866, uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg.

 

Firma Doradcza „Konkret” posiada ubezpieczenie OC podmiotów uprawnionych do wykonywania działalności w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, co daje dodatkową gwarancję bezpieczeństwa jakości świadczonych usług.
Chcąc dopasować się do Państwa potrzeb i oczekiwań, istnieje możliwość obsługi również w Państwa siedzibie.

Kolejnym atutem, zapewniającym kompletność usług, jest współpraca z zewnętrznymi firmami:
  • Kancelarią biegłych rewidentów
  • Kancelarią prawną
  • Inspektorem BHP
  • Firmą informatyczną
  • Agencją ubezpieczeniową
  • Bankami, firmami leasingowymi
  • Firmami windykacyjnymi
W biznesie bardzo ważny jest wybór solidnych i pewnych partnerów.
Dlatego decyzja o powierzeniu w odpowiednie ręce: prowadzenia księgowości, finansów, czy rozliczeń podatkowych, nie jest decyzją łatwą.

Ze swojej strony mogę zapewnić, że usługi świadczone przez moją firmę  spełniają najwyższe standardy.
Dzięki współpracy z nami, zyskujecie Państwo czas i energię, którą możecie skoncentrować na głównym profilu własnej działalności.

Najlepszą rekomendację stanowią nasi zadowoleni i wierni Klienci, którzy polecają nasze usługi swoim znajomym i rodzinie. To właśnie dzięki ich poleceniu firma bardzo dynamicznie się rozwija. Dzisiaj obsługujemy już ponad 100 podmiotów i zatrudniamy wieloosobową, wysoce wykwalifikowaną załogę.

  Renata Mączka    
»